Співпраця

 

Наша компанія одна з небагатьох стояла біля витоків систем GPS моніторингу транспорту на території Україні. З 2004 року ми реалізували безліч масштабних проектів, обладнали тисячі автомобілів gps трекерами і системами контролю пального, розробили власну систему GPS контролю транспорту.

 

Ми активно займаємося розвитком дилерської мережі на території України. Завжди раді бачити в колі своїх партнерів ініціативних, чесних і грамотних людей. У свою чергу, ми гарантуємо допомогу в продажах GPS систем на території партнера, вирішенні технічних, бухгалтерських та фінансових питань.

 

 

Чому вигідно співпрацювати з ТОВ "Єврозв'язок"?

 

Низькі фінансові витрати на старті.

  1. Ми надаємо повністю готовий бізнес, а також можливість придбання обладнання в розстрочку.
  2. Допомога в пошуку клієнтів і розробці індивідуальних пропозицій.
  3. Функціональне, ефективне і зручне програмне забезпечення, яке надається БЕЗКОШТОВНО!
  4. Модернізація існуючих систем моніторингу без додаткових витрат на купівлю нового обладнання.

Широкі можливості.

  1. Глибокі знання ринку систем моніторингу, досвід роботи з безліччю різних систем дозволяють нам надати клієнту максимально ефективне рішення.
  2. Досвід впровадження великомасштабних проектів з 2004 року на різних видах транспорту: легкові / вантажні автомобілі, сільгосптехніка, спецтехніка, тепловози.
  3. Кваліфікований штат технічної підтримки допоможе вирішити будь-які питання в роботі системи, навчить користувачів працювати з програмою, оперативно виявляти саботаж з боку водіїв.

Ніяких ризиків.

  1. Наявність всіх дозвільних документів та сертифікатів дозволяє вести повністю легальний бізнес.
  2. Власний сервісний центр виконує ремонт устаткування будь-якої складності і в максимально короткий проміжок часу.
  3. Телематичні сервера обробки даних розташовані в дата-центрі, що дозволяє забезпечити максимальну стабільність роботи системи та її продуктивність.

 

Ви ще маєте сумніви?

Повірте, Вам і Вашим клієнтам сподобається!